Jdi na obsah Jdi na menu

BOTUŠ střední školy - FINÁLE

13. 5. 2013

Dne 13. 5. 2013 proběhl na Bowlandu v Olomouci závěrečný turnaj jednotlivců a předání cen nejlepším týmům v kategorii středních škol. Bohužel z důvodu maturit se nám tu sešlo jen jedenáct hráčů. Na prvním místě v kategorii jednotlivců skončil Krajzinger Matouš s průměrem 170. Na druhém místě se umístil Běhal Josef s průměrem 118. Na třetím místě skončil Vaida Dominik s průměrem 99,3.

V celkovém pořadí středních škol se na prvním místě umístila VOŠ a SPŠP v Olomouci.

Další školou, která si přešla vyzvednout výhru, byla Stavební Škola Horstav, která skončila na krásném druhém místě.

Třetí místo si vybojovala SPŠ Strojnická Olomouc. Děkuji všem za příjemně strávené dopoledne.